Кина вок фабрика и добавувачи | Stambe

вок

Краток опис:

EXTRAORDINARY FINISHED Stambe polished to perfection every inch of every produc exudes graxe and sophistication These specialist applications not only demonstrate its extraordinary resistance to rust but also its reliability HIGHER STANDARD 1. 00mm 304SS Lid Stainless steel lid are oven safe up to 500F/260″C ERGONOMIC AND INNOVATIVE DESIGN Ergonomic stainless steel for safe handling 201/202 stainless steel casted


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  A11

  А1

  А2 А3

  ВОНРЕДНИ ЗАВРШИ
  Stambe полиран до совршенство секоја педа на секој производство зрачи graxe и софистицираност
  Овие специјализирани апликации не само што ја демонстрира својата извонредна отпорност на 'рѓа, но, исто така, неговата сигурност

  Повисок стандард
  1. 00mm 304SS Капак
  капак од нерѓосувачки челик се печка безбедно до 500F / 260 "C

  А4

  Ергономски и иновативен дизајн
  Ергономски нерѓосувачки челик за безбедно ракување
  201/202 нерѓосувачки челик излиени

  A5 А6


 • Претходно:
 • Следно:

 •